Ortopedia – konsultacje lekarskie

Thank you for visit and good news

Konsultacja medyczna to podstawa skutecznego leczenia chorób, związanych z układem ruchu. Postawienie właściwej diagnozy kieruje bowiem pacjenta na zabiegi dostosowane do rodzaju schorzenia. Rozpoznanie choroby wiodącej, jak również dolegliwości jej towarzyszących nie jest rzeczą prostą, ponieważ każdy chory jest inny, inaczej również reaguje na dotykające go urazy.

W trakcie wizyty, na podstawie wywiadu i badania oraz analizy przedstawionych wyników badań, lekarz dokonuje oceny stanu zdrowia pacjenta oraz ordynuje odpowiednie leki, planuje indywidualny program zajęć rehabilitacyjnych, z uwzględnieniem ich rodzaju, czasu trwania, częstotliwości oraz kolejności.

 

Konsultacje lekarskie

Choroby układu ruchu to jedna z najczęstszych dolegliwości z jakimi borykają się pacjenci. Do przychodni rehabilitacyjnych zgłaszają się już rodzice z dziećmi w wieku szkolnym, u których zdiagnozowano wady postawy bądź rozpoznano zmiany przeciążeniowe. Już pierwsze symptomy w postaci niewłaściwej postawy lub pojawiającego się bólu powinny nas zaprowadzić na konsultacje lekarskie. Właściwy adres to lekarz pierwszego kontaktu lub, w przypadku dzieci, pediatra. To on skieruje zainteresowanych do właściwych specjalistów. Lekarz rehabilitacji, ortopeda, a finalnie magister fizjoterapii to łańcuch osób, których celem jest wspomóc pacjenta w walce o dobre samopoczucie i życie bez bólu.

 

CKR Filia Wrocław Centrum oferuje konsultacje lekarskie w zakresie:

  • ortopedii
  • rehabilitacji

Konsultujemy zarówno dorosłych jak i młodzież od 16 roku życia.

 

Szybki kontakt!
+
Wyślij!